POČETAK NASTAVE ZA UČENIKE OD 1. DO 4. RAZREDA

Autor: Mario Keča, 7. 5. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Kao što vam je poznato iz objava u medijima i iz kontakata s vašim razrednicama, od ponedjeljka, 11. svibnja 2020. godine počinjemo s organiziranom nastavom za učenike 1. – 4. razreda. Ukupno je prijavljeno 18 učenika, a iz OŠ Miroslava Krleže dolazi nam 15 učenika.

Sukladno Provedbenom planu organizacije rada škole u uvjetima zaštite od zaraze virusom COVID-19 i Epidemiološkim mjerama zaštite u Školi koje možete vidjeti na navedenim poveznicama, ulazak u školu, kao i drugi postupci, strogo su propisani. Obvezni smo ih se pridržavati svi, i djelatnici i učenici i roditelji. Molimo vas da ih proučite, posebno vrijeme dovođenja djece u školu i prema njima postupite. Također vas molimo da ispunjene i potpisane izjave roditelja predate dežurnoj učiteljici, na ulazu u zgradu škole, prilikom ulaska djeteta u školu.

Redoslijed ulazaka učenika, odnosno razrednih odjela u školu, tijekom tjedna od 11. – 15. svibnja bit će sljedeći:

Glavni ulaz

Razredni odjel

Vrijeme ulaska

07:50

08:00

3.

08:10

2.

08:20

OŠ M. Krleža 1.-2.

08:30

OŠ M. Krleža 3.-4.

08:40

Svi učenici ulaze na glavni ulaz. Molimo vas da se, prilikom dovođenja djece i ulaska u zgradu škole pridržavamo uputa o zauzimanju preporučenog međusobnog razmaka od 2 m.

U vremenu od 11. - 25. svibnja počet će radovi na uvođenju tople vode u sve učeničke WC-e, te saniranje oštećenja nastalih potresom u školi.

Tijekom trajanja pojačane zaštite, ulazak odraslih osoba u školu, osim zaposlenika je zabranjen. Ukoliko imate potrebe osobno doći u školu, i nije moguće drugačije riješiti problem, molimo vas da se najavite telefonom na broj 01 46 66 121 ili elektroničkom poštom na adresu: os-ks@gjalski-zg.org.

Hvala vam na vašem razumijevanju i suradnji, i otvoreni smo za svaku potrebnu pomoć i prijedloge!

Čuvajmo sebe i druge!