PODACI ZA PLAĆANJE STRUČNOG ISPITA IZ BIOLOGIJE

Odlukom Agencije za odgoj i obrazovanje, pripravnici, učitelji biologije u osnovnim školama u Zagrebačkoj, Krapinsko-zagorskoj, Međimurskoj, Varaždisnkoj, Sisačko-moslovačkoj, Koprivničko-križevačkoj i Grada Zagreba, stručni ispit polažu u Osnovnoj školi Ksavera Šandora Gjalskoga u Zagrebu, Mlinarska cesta 35.

Ispitno povjerenstvo čine:

Lydia Lugar, viša savjetnica za prirodu i bilogiju, AZOO, predsjednica Ispitnog povjerenstva.

prof.dr.sc. Ines Radanović, Biološki odsjek, Prirodoslovno matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, ispitivačica metodike.

Anica Banović, prof., učiteljica prirode i biologije, Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga, mentorica na ispitu.

Mario Keča, prof., ravnatelj Osnovne škole Ksavera Šandora Gjalskoga, član Ispitnog povjerenstva

Lidija Sykora Nagy, prof.,učiteljica hrvatskog jezika, Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskoga, članica Ispitnog povjerenstva

Sukladno Pravilniku o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu

Čl. 25., st. 2.

"...Troškove ponovnog polaganja stručnog ispita snose pripravnici..."

Sredstva se uplaćuju školi koja je sjedište ispitnog povjerenstva - OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga u Zagrebu, Mlinarska 35.

Na uplatnici je potrebno navesti sljedeće podatke:

- platitelj – ime i prezime pripravnika, adresa

- primatelj - OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, Mlinarska 35, 10000 Zagreb

- poziv na broj – OIB platitelja (pripravnika)

- IBAN HR98 2402006 1100944869  - IBAN OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga u Zagrebu - kojoj se vrši isplata

- opis plaćanja – polaganje stručnog ispita, iz biologije 2. (ili 3., 4….) put

- iznos – navesti ovisno o dijelovima ispita koji se ponavljaju prema Odluci o obračunu troškova rada ispitnog povjerenstva za dio/dijelove stručnoga ispita koje pripravnik ponavlja  MZO-a

Također molimo sve kandidate koji uplaćuju naknadu za ponavljanje stručnog ispita na žiro račun škole, obvezno skenirajte ili fotografirajte uplatnicu i pošaljite je na adresu elektroničke pošte škole: gjalski.zg@skole.hr!!!

Iznosi koje je potrebno uplatiti ponavljanje stručnog ispita nalaze se u dokumentu u prilogu ove obavijesti!

Stručni ispiti se održavaju u OŠ Ksavera Šandora GJalskoga u Zagrebu, Mlinarska 35!

MOLIMO SVE PRISTUPNIKE STRUČNOM ISPITU DA NE POKUŠAVAJU PARKIRATI OSOBNE AUTOMOBILE U DVORIŠTU ŠKOLE, ZBOG KONTINUIRANE DOSTAVE PROIZVODA ZA ŠKOLSKU UPOTREBU!

SVAKI NEOVLAŠTENO PARKIRANI AUTOMOBIL ODVEST ĆE VUČNA SLUŽBA - PAUK!!!

PREDLOŽAK PRIPRAVE NASTAVNOG SATA ZA STRUČNI ISPIT IZ BIOLOGIJE I MOGUĆA PITANJA

Poštovane kolegice i kolege kandidati na stručnom ispitu iz biologije,

u privitku ove obavijesti možete pronaći predložak priprave nastavnog sata za polaganje stručnog ispita iz biologije, te moguća pitanja na stručnom ispitu.

Želimo vam puno uspjeha!

KONTAKT PODACI

Ime i prezime savjetnika: Lydia Lugar

Kontakt: lydia.lugar@azoo.hr; 01/2785 020

Ime i prezime mentora na ispitu: Anica Banović, prof.

Kontakt: anica.banovic@skole.hr; 091/586 0350

POLAGANJE STRUČNOG ISPITA IZ BIOLOGIJE

Stručni ispiti - biologija

Od 2020./2021. godine naša škola je sjedište ispitnog povjerenstva za polaganje stručnog ispita za učitelje biologije. Za vrijeme trajanja rekonstrukcije naše školske zgrade, stručni ispiti iz biologije polagat će se u prostorijama OŠ Lovre pl. Matačića u Zagrebu, Laurenčićeva 1.

Obavijest o polaganju stručnog ispita

Sve informacije potrebne pripravnicima možete naći u priloženom dokumentu na ovoj stranici.

Kako do nas?

1.Adresa škole i kontakt telefoni: Zagreb, Mlinarska  35 (za vrijeme trajanja rekonstrukcije naše školske zgrade, stručni ispiti iz biologije polagat će se u prostorijama OŠ Lovre pl. Matačića u Zagrebu, Laurenčićeva 1), telefon 01 4 66 61 21

2.Gdje se nalazimo za vrijeme rekonstrukcije škole: http://shorturl.at/ekpDH

3.Od autobusnog kolodvora u Zagrebu do OŠ Lovre pl. Matačiića u kojoj se privremeno održavaju stručni ispiti, dolazi se direktnom tramvajskom linijom broj 6, 7 ili 8. Trenutačno se provode radovi na rekonstrukciji Mosta mladosti, pa tramvaj broj 8 ne vozi, a tramvaji broj 6 i 7 voze izmijenjenim trasama. Ovim tramvajima se od autobusnog kolodvora vozite jednu stanicu i presjedate na autobus prema Novom Zagrebu. Silazite na drugoj stanici, prelazite križanje dijagonalno i nalazite se u Folnegovićevom naselju u kom je smještena pkola Lovre pl. Matačića u kojoj se privremeno provode stručni ispiti iz biologije. Sliku možete vidjeti na karti, a poveznicu upisati u Google navigaciju.