> KNJIŽNICA

BOŽIĆNA BAJKA U 2.B RAZREDU

Autor: Kristina Jakoubek, 19. 12. 2022.

Knjižničarka je u ponedjeljak, 19. prosinca, s učenicima 2.b razreda obradila lektiru „Božićna bajka“. Na samom početku, učenici su još jednom poslušali priču uz pratnju ilustracija. Knjižničarka je učenicima predstavila kamishibai pripovijedanje, a nakon samog slušanja i doživljaja priče, učenici su imali priliku natjecati se u malom kvizu.

Bor „okićen“ upitnim kuglicama (kuglice na kojima su napisana pitanja iz pročitane lektire) učenici su polako raskitili, odgovarajući redom na pitanja. Učenici su odgovorili na ukupno 20 različitih pitanja povezanih s pričom i tako skinuli sve kuglice s bora. Kako naš bor ne bi ostao neokićen, učenici su za kraj izrađivali Božićne kuglice s motivima i scenama iz priče. Na kraju su učenici stavili svoje kuglice na bor koji je ostao u knjižnici kao podsjetnik na priču i današnju radionicu.

Fotografije s radionice dostupne su na poveznici https://drive.google.com/file/d/1NoL8cTjCghB_UHc8CRYt1wC3-xqR3GwA/view?usp=sharing

RADNO VRIJEME KNJIŽNICE U ŠK. GOD. 2023./2024.

U školskoj godini 2023./2024., knjižnica radi svaki dan od 8:00 do 14:00.

Knjižničarka: Kristina Jakoubek (r.Darmopil), mag. ped. i bibl.

Ispis statistike od 19. 2. 2014.

Ukupno: 194799