> KNJIŽNICA

CRTANJE LIKOVA ZA MANGA STRIP

Autor: Kristina Jakoubek, 28. 11. 2023.

U srijedu su, 22. studenog, zainteresirani učenici imali priliku prisustvovati radionici crtanja likova za manga strip u Dječjoj knjižnici 'M2'. Desetak učenika je u pratnji knjižničarke prisustvovalo radionici koju su održale akademske umjetnice i pedagoginje Umjetničke organizacije OMart. Učenici su imali priliku naučiti kako se pravilno drže olovka i gumica, kako se pravilno sjenčaju i bojaju radovi te još mnogo pravila struke koja dosad nisu imali priliku čuti.

U nešto manje od dva sata učenici su naučili puno toga, a zatim i osmislili i nacrtali svoj manga lik. Ovom prilikom još jednom zahvaljujemo Dječjoj knjižnici 'M2'  te voditeljicama OMart organizacije na predivnoj radionici koju su održale te dijeljenju svog znanja s našim učenicima.