Prezentacija o Poučnoj stazi na stručnom skupu

Autor: Biljana Šalić, 29. 4. 2016.

U okviru projekta Hrvatske radiotelevizije Najljepši školski vrtovi u RH i u povodu Dana planeta zemlje 22. travnja u Staroj gradskoj vijećnici otvorena je izložba fotografija pobjedničkih školskih vrtova u RH te održan motivacijski stručni skup za vrtiće i škole grada Zagreba na kojemu su, uz krajobrazne arhitekte, kao predavači sudjelovali odgajatelji i ravnatelji pobjedničkih školskih vrtova za 2015.

Na ovom stručnom skupu sudjelovali su i učenici naše škole, učiteljica Helga Mihaljević Jurić i prof. Anica Banović.

Učenici su na plakatima prezentirali bogatstvo biljnog fonda u okolišu naše škole, a prof. Banović i učiteljica Helga Mihaljević Jurić održale su prezentaciju o našoj Poučnoj stazi i svemu što je prethodilo kako bi se realizirao ovaj trogodišnji projekt.

Grad Zagreb aktivno sudjeluje u ovoj lijepoj priči, no odsad će biti još aktivniji kako bismo imali najljepše školske i vrtićke vrtove u Hrvatskoj – komentirao je gradonačelnik Grada Zagreba Milan Bandić čestitavši organizatorima i djeci koja su uključena u taj hvale vrijedan projekt.