Božićni sajam

Autor: Biljana Šalić, 24. 12. 2014.

Božićni sajam ove godine nije bio planiran školskim Kurikulumom, ali je ipak organiziran. Za to su zaslužni učenici 6.a razreda Naime, oni su organizirali prikupljanje potpisa za održavanje božićnog sajma. Nakon što su prikupili i više nego dovoljan broj potpisa učenika, nije preostalo ništa drugo nego organizirati božićni sajam. Pravi primjer građanskog odgoja na djelu!

No tu posao učenika 6. a razreda nije završio jer su oni preuzeli i ulogu organizatora. Napravili su Power Point prezentaciju koja je u školskom hodniku najavljivala božićni sajam, pročitali su obavijest o božićnom sajmu u svim razredima, organizirali dežurstvo učenika tijekom cijelog dana. Posebno moramo istaknuti Marka Kelavu koji je bio najaktivniji učenik u organizaciji od ranih jutarnjih sati.

U odjelu Djeda božićnjaka dijelio je bombone učenicima nižih razreda ( koje je sam donio ), cijeli je dan bio na „štandu“ svog razreda, pet sati svirao je na harmonici božićne pjesme i još je navečer s profesorima prebrojavao novac. Možete i pretpostaviti - 6.a razred prikupio je najviše novca!

Hvala svim učenicima, mamama koje su ispekle suhe kolače i roditeljima koji su dali svoje priloge, a 6. a razredu i njihovoj razrednici Jasminki Piralić jedno veliko: BRAVO!