Upisi u 1. razred srednje škole

Autor: Biljana Šalić, 1. 7. 2014.

Poštovani roditelji,

nakon 8. srpnja, kada se zaključavaju odabiri obrazovnih programa po prioritetima, potrebno je doći u školu po PRIJAVNICU s konačnom listom prioriteta koju iz sustava ispisuju razrednici.

Učenik i roditelj/skrbnik zatim potpisuju prijavnicu čime potvrđuju listu prioriteta, odnosno, odabir učenika. Potpisanu prijavnicu  roditelj donosi u školu i ta se prijavnica čuva u školi.

( Potpisivanje prijavnice s listom prioriteta ne jamči da će se kandidat i upisati na onaj izbor na kojemu je stekao pravo upisa u trenutku zaključivanja odabira, odnosno ispisivanja prijavnice, već predstavlja njegovu konačnu odluku o poretku prijavljenih programa. )

Trenutkom objave konačnih ljestvica poretka kandidati stječu pravo upisa u obrazovni program najvišega prioriteta u kojemu se nalaze u sklopu upisne kvote. Konačne ljestvice poretka više se ne mijenjaju.

Učenik svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja /skrbnika na obrascu ( UPISNICI ) dostupnom na mrežnoj stranici NISpuSŠ--a ( www.upisi.hr) koji je dužan dostaviti u srednju školu do roka navedenoga u Kalendaru.

TERMINI DOLASKA U ŠKOLU PO PRIJAVNICE:

9.7.  od 9 do 12 h  i od  17 do 18,30 h

10.7.  od 9 do 11 h