Maškare u Gradu mladih

Autor: Biljana Šalić, 4. 3. 2014.

Učenici naše škole od prvog do četvrtog razreda bili su u Gradu mladih na maskenbalu. Kada smo stigli, naši animatori ugostili su nas uz topli čaj. Nakon toga, svaki je razred otišao uz svog zamaskiranog animatora. Budući da nas je bilo puno, neki su razredi s animatorima šetali Gradom mladih, a neki su se igrali u dvorani. Kada smo se vratili iz šetnje, dočekao nas je ručak. Poslije smo se zamaskirali u naše prekrasne kostime. Počeo je izbor najboljih maski iz svakog razreda. Suci su najprije birali po dva dječaka i dvije djevojčice, a od njih su odabrali jednog dječaka i jednu djevojčicu koji su dobili diplomu za najbolju masku. Nakon izbora maski, počastili smo se slasnim krafnama s marmeladom. Autobusom smo se uputili kući. Sigurni smo da će svi pamtiti ovaj najveseliji dan.

Ana Vedriš, Lucija Vrankovečki, Vida Obradović, Katija Belić

4.b razred