Međurazredna sportska natjecanja

Autor: Biljana Šalić, 31. 10. 2013.

Petaši su u srijedu 30. listopada, nakon prijepodnevne nastave ponovno došli u školu, ali ovaj put ne na nastavu.

Na školskom igralištu, u organizaciji prof. tjelesne kulture Tomislava Bešlića, započela su međurazredna sportska natjecanja. Dječaci 5.a i 5. b natjecali su se u košarci, a djevojčice u igri graničara. Ovaj put pobijedili su dječaci i djevojčice iz 5.b razreda, ali bit će prilike i za „revanš“.

Uz brojne izvannastavne aktivnosti ( čiji popis i raspored termina možete vidjeti na našoj web stranici) svi zainteresirani učenici od 5. do 8. razreda moći će sudjelovati u međurazrednim sportskim natjecanjima, prema dogovoru s profesorom. Ako je suditi prema odazivu petaša, sportske aktivnosti, boravak na zraku i druženje s vršnjacima privući će velik broj učenika.