Novouređene učionice za prvašiće

Autor: Biljana Šalić, 29. 4. 2013.

Za Dan otvorenih vrata škole ugostili smo djecu iz vrtića Vjeverica i njihove odgajateljice. Buduće prvašiće dočekali smo u učionicama koje će najesen nekima od njih biti mjesto na kojemu će provoditi veći dio dana. Zato smo se pobrinuli da te učionice budu što ugodnija mjesta za boravak: oličili smo ih u vesele boje, ukrasili ih radovima učenika i osigurali mjesto za odmor i predah uz neku lijepu slikovnicu.

Učenice 4.a razreda održale su djeci prezentaciju o našoj školi, sadašnji prvašići izveli su igrokaz „Ah, ta Crvenkapica“, a zatim su im učenici šestih razreda u školskoj knjižnici čitali i scenski prikazali bajku Čarobnjak i lonac skakutavac. Nakon što su se počastili slatkišima, djeca iz vrtića provela su još neko vrijeme u igri u maloj šumskoj školi i u parku u kojemu će, također, moći od jeseni uživati na svježem zraku.