Prezentacija Projekta Tko je bila M. J. Zagorka

Autor: Biljana Šalić, 29. 4. 2013.

Dana 23. travnja 2103. g. učenici osmih razreda i prof. Lidija Sykora-Nagy bili su pozvani na Županijsko stručno vijeće profesora hrvatskoga jezika  u OŠ Jabukovac gdje su prezentirali Projekt Tko je bila M.J.Zagorka održan u našoj školi tijekom ove školske godine.

Učenici su uspješno prezentirali Projekt i bez imalo treme izveli predstavu Kći Lotrščaka za koju su sami napisali i tekst.

Profesori hrvatskoga jezika koji su pogledali prezentaciju dugim su pljeskom nagradili učenike i kasnije čestitali voditeljici Projekta, prof. Sykora-Nagy, riječima:

„Bili ste sjajni.“

„Učenici  su nas iznenadili svojom izvrsnom  izvedbom dijaloga na kajkavskom narječju. Čestitamo!“

„Nevjerojatno je vidjeti toliko mnogo momaka u jednoj kazališnoj izvedbi. Izvanredno!“

„Iza ovakvog projekta stoji veliki trud. Čestitamo voditeljici i svim nastavnicima koji su sudjelovali u projektu.“

„Dijelovi predstave nasmijali su me do suza. Bravo.“

„Ovakav projekt ne vidi se često. Izvrstan uspjeh. Čestitamo!“

Bili smo ponosni na svoj uspjeh i, naravno,  potaknuti da krenemo u nove projekte, a nadamo se da smo na to potaknuli  i profesore ostalih škola.

Voditeljica projekta: Lidija Sykora-Nagy