Izvrstan uspjeh na Lidranu

Autor: Biljana Šalić, 1. 2. 2013.

Izvješće o organizaciji i provođenju Općinske smotre LiDraNo 2013. u OŠ Izidora Kršnjavoga

Odlučeno je da na Županijsku Smotru idu:

LITERARNI RADOVI:

• OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga – Luna Franštacki Žiković, uč. 6. razreda: Najveći su uvijek ljudi (voditeljica: LidijaSykora-Nagy )
  • OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga – Paola Šurina, uč. 5. razreda: Pahuljice ( voditeljica: Meri Pupačić )
  • OŠ Jabukovac – Uma Gradec, uč. 5. razreda: Jesen nam (još ne) stiže (voditeljica: Senija Badić)
  • OŠ Dr. Ivan Merz – Martina Madžar, uč. 7. razreda: Susret dvaju svjetova (voditeljica: Blaženka Dolić)
  • OŠ Petra Zrinskog – Klara Labaš, uč. 7 razreda: „Jednog dana iznenada, vrpci je kraj“

DRAMSKO-SCENSKI NASTUPI:

1. pojedinačni:
  • OŠ Centra za odgoj i obrazovanje „Goljak“, M. Krleža: „Baba cmizdri“, izvođač Tin Devčić, uč. 7. razreda, voditeljica Đurđa Zrinšćak;
  • OŠ Izidora Kršnjavoga, Lewis Carol: „Karazubijada“, izvođačica Nika Bokić, uč. 8. razreda, voditeljica Valentina Lugomer;
  • OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, Sanja Pilić: Kakav i takav, izvođač Ante Čolak, uč. 2. razreda, voditeljica: Irena Vitaljić.
  1. skupni:
  • OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, prema bajci Ivane Brlić-Mažuranić: „Šuma Striborova“, izvođači učenici 4. razreda, voditeljica: Ljerka Bogović Šaš;
  • OŠ Miroslava Krleže, dramska skupina i voditeljica: „Vijesti s Olimpa s Patricijom Olimpović Bogovskom“, izvođači učenici 7. razeda, voditeljica Daniela Dukat;
  • OŠ Petra Zrinskoga, učenici i voditeljica: „Ko u filmu“, izvođači učenici 8. razreda, voditeljica Vera Piščević.

NOVINARSKI RADOVI:

• OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga – Luka Nola, uč. 8. razreda: Vjeruj u sebe, ostvari svoje snove (voditeljica: Lidija Sykora Nagy
  • OŠ Jabukovac – Luna Ivandić, učenik 7. razreda: Intervju Goran Vlaović (voditelj: Slaven Šekuljica)
  • OŠ Jabukovac – Elena Mikuš, uč 8. razreda: Put pod noge u Zagorje (voditeljica: Senija Badić)
  • OŠ Josipa Jurja Strossmayera – Sara Komljanović, uč. 8 razreda: Lice i naličje televizijske ponude (voditeljica: Ana Mesić)
  • OŠ Petra Zrinskog - Vanda Petrak uč. 7. razreda: Dubai – grad „staklenih divova“ (voditeljica: Iva Franić)

Čestitamo svim učenicima i mentorima!