POČINJE DRUGO POLUGODIŠTE

Autor: Mario Keča, 5. 1. 2023.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

U ponedjeljak, 9. siječnja počinje drugo polugodište školske godine 2022./2023.

Nastavu započinjemo redovitim rasporedom sati prema smjeni A.

Novost u ovom polugodištu je da kreće projekt koji je pokrenulo MZO – besplatni obrok za sve učenike.

Naša škola je, sukladno svojim mogućnostima osigurala da taj besplatan obrok bude doručak.

On će se učenicima razredne nastave dijeliti kao i do sada, dok će učenicima predmetne nastave biti podijeljen za vrijeme dva odmora.

Prvi veliki odmor u kom će doručak dobivati učenici petih razreda bit će nakon prvog nastavnog sata i trajat će 10 minuta.

Drugi nastavni sat počet će u 8:55 minuta i trajat će do 9:40 sati. Odmor u kome će doručkovati šesti, sedmi i osmi razredi trajat će 15 minuta i to od 9:40 do 9:55 sati.

Treći sat počinje u 9:55 i ostali se satovi odvijaju prema dosadašnjem rasporedu.

Ukoliko se neki roditelji nisu odlučili da njihova djeca koriste uslugu besplatnog obroka, a u međuvremenu se predomisle i žele da učenici koriste ovu uslugu, molimo ih da o tome obavijeste razrednike svoje djece, kako bismo ih mogli što prije uključiti u ovaj program.

Za vrijeme praznika proveli smo popravak grijanja u školi, no mjesto popravka još nije moglo biti zatvoreno pločicama, tako da će biti ograđeno i učenici će biti vidljivo upozoreni da ne prolaze tim dijelom hodnika. Tijekom ponedjeljka očekujemo završetak sanacije ovog prostora i mogućnost nesmetanog prolastka tim dijelom hodnika. Stoga, molimo učenike da slijede upute dežurnih nastavnika i označavanja prostora te ne korite taj, manji dio, hodnika.

Svim učenicima želimo puno uspjeha u novom polugodištu!