SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2023. GODINA

Autor: Mario Keča, 22. 12. 2022.

Dragi učenici, poštovane kolegice i kolege učitelji, poštovani roditelji!

Danas, u petak, 23 prosinca je posljednji nastavni dan u prvom polugodištu ove školske godine.

Učenički praznici počinju sutra, na Badnjak, 24. prosinca, a završavaju u nedjelju, 8. siječnja.

Prvi nastavni dan u drugom polugodištu je ponedjeljak, 9. siječnja 2023. godine.

Nastavu počinjemo u A smjeni rasporeda sati, prema redovitom rasporedu.

U drugom polugodištu trebao bi krenuti projekt koji je pokrenulo MZO – besplatni obrok za sve učenike.

Naša škola je, sukladno svojim mogućnostima osigurala da taj besplatan obrok bude doručak.

On će se učenicima razredne nastave dijeliti kao i do sada, dok će učenicima predmetne nastave biti podijeljen za vrijeme dva odmora.

Prvi veliki odmor u kom će doručak dobivati učenici petih razreda bit će nakon prvog nastavnog sata i trajat će 10 minuta.

Drugi nastavni sat počet će u 8:55 minuta i trajat će do 9:40 sati. Odmor u kome će doručkovati šesti, sedmi i osmi razredi trajat će također 10 minuta i to od 9:40 do 9:50 sati.

Treći sat počinje u 9:50 i ostali se satovi odvijaju prema dosadašnjem rasporedu.

Svi detalji oko organizacije i načina plaćanja roditelja  drugih obroka još nisu poznati i i o njima ćemo vas obavijesti čim dobijemo detalje provođenja projekta besplatnog obroka, jer o njegovoj provedbi ovisi i način plaćanja ostalih obroka.

Želimo da se svi odmorite za vrijeme ovih učeničkih praznika i da spremni dođete na nastavu u drugom polugodištu, 9. siječnja 2023., prema A rasporedu sati.

Svim učenicima, njihovim obiteljima, svim nastavnicima i djelatnicima škole želimo sretan Božić i zdravu i uspješnu novu 2023. godinu.