VAŽNA OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Mario Keča, 7. 12. 2022.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Slijedom informacije o mogućim problemima s kvalitetom vode u dijelovima naše škole, poduzeli smo odgovarajuće postupke u smislu rješavanja ovog problema.

Danas su bili predstavnici HZJZ i izdvojili uzorke vode za analizu.

Rečeno nam je da se kompletni rezultati mogu očekivati u ponedjeljak.

Učenike smo obavijestili da do tada vodu u cijeloj školi, iako je mogući problem lociran na katu škole, ne koriste za piće, već da vodu za piće donose od kuće, do trenutka dok ih ne obavijestimo da je voda ispravna za piće.

Svaki ćemo dan na raspolaganje učenicima dati količinu vode koju možemo prokuhati, da bi je učenici smjeli koristiti za piće, te zalihe (ograničene, zbog isporuke vikendom) vode koje imamo u dva aparata za piće.

Molimo vas da učenicima i vi skrenete pažnju da se poduzimaju svi potrebni postupci za njihovu sigurnost i da vodu za piće donose od kuće.

Mi ćemo vas informirati putem mrežne i FB stranice škole, te putem predstavnika u Vijeću roditelja.

Hvala vam na razumijevanju i suradnji!