Službeno otvorenje OŠ K. Š. Gjalskoga

Autor: Kristina Jakoubek, 19. 9. 2022.

U krugu predstavnika Grada Zagreba i novinara je u utorak, 13. rujna, održano službeno otvorenje OŠ K. Š. Gjalskoga. Otvorenje je započelo govorom ravnatelja Marija Keče koji je zahvalio svima koji su bili uključeni u proces obnove, kao i učenicima, roditeljima i djelatnicima za trud i razumijevanje koje su imali tijekom posljednje dvije godine. Nakon ravnatelja, okupljenima su se obratili gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević te zamjenik gradonačelnika Luka Korlaet.

Na samom kraju, okupljeni su imali priliku obići školu te vidjeti rezultate dugotrajnog i predanog rada. Kako je naveo ravnatelj Keča, proces je bio dug i trnovit, ali je rezultat izvanredan. S veseljem možemo reći da su se naši učenici vratili u svoju staru/novu školu.