PROBLEMI U PRIMANJU ELEKTRONIČKE POŠTE

Autor: Mario Keča, 4. 7. 2022.

Poštovani roditelji, djelatnici, učenici, kao i svi koji pokušavate kontaktirati OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga elektroničkom poštom!

U posljednjih mjesec dana imamo problema s primanjem elektroničke pošte koja dolazi na domenu @skole.hr.  Radi se o službenoj adresi Škole, kao i djelatnika Škole. Povremeno primimo neki dopis, ali većinu vremena dopisi nam ne stižu. Nemamo informaciju o primitku naših dopisa koje šaljemo drugi, a, nemamo informaciju o tome primaju li korisnici poštu koju mi šaljemo s tih adresa.

Ove probleme imaju svi korisnici ove domene, sve škole, djelatnici i učenici.

Stoga vas molima da, ukoliko ste nas pokušali kontaktirati, a niste dobili odgovor, pokušajte nas kontaktirati na adresu ravnateljgjalski@gmail.com, ili tajnistvogjalski@gmail.com, ili nas pokušajte kontaktirati putem telefona.

Nadamo se da će se problem brzo riješiti i da ćemo imati nesmetanu komunikaciju.

OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga