Obavijest za učenike i roditelje 8. razreda za upis u srednju školu

Autor: Mario Keča, 2. 7. 2022.

Sve obavijesti o načinu upisa u SŠ učenici i roditelji mogu vidjeti  putem mrežne stranice: srednje.e-upisi.hr

Lista odabranih programa obrazovanja zaključava se    7. 7. 2022.

Učenik i roditelj potpisuju prijavnicu čime potvrđuju listu prioriteta odnosno odabir učenika.

Prijavnice se dostavljaju  razrednicama osobno ili na adresu elektroničke pošte s koje je ova obavijest poslana:

prof. Jasminki Šilović – piralic.jasminka@skole.hr

prof. Mirjani Parać – mirjana2335@gmail.com

Učenik može sam dohvatiti prijavnicu sa svog sučelja iz sustava

srednje.e-upisi.hr u propisanom roku. Nakon što su učenik i roditelj/skrbnik ispisali i vlastoručno potpisali prijavnicu, prijavnica se može dostaviti razrednicama osobno ili elektroničkim putem (skenirana).

Prijavnice se dostavljaju u ČETVRTAK 7. 7. OD 9,00 DO 12,00 sati.

Ukoliko učenik nije u mogućnosti to napraviti sam, za njega prijavnicu sa svog sučelja iz sustava može dohvatiti i razrednik te je poslati učeniku u virtualnoj učionici ili elektroničkim putem.

Potpisanu prijavnicu elektroničkim putem može dostaviti samo roditelj/skrbnik i to, u pravilu, s elektroničke adrese koja je za kontakt roditelja/skrbnika navedena u e-Dnevniku.

Upisnica se također nalazi na sučelju sustava. Nakon što upisnicu, potpisanu od učenika i roditelja, u roku od 11. do 13. 7. dostavi srednjoj školi, učenik je upisan u prvi razred.

Upisnica i ostali dokumenti koje škola traži (npr. dokazivanje zdravstvene sposobnosti) mogu se donijeti osobno ili dostaviti elektroničkim putem.