KNJIGA BEZ GRANICA

Autor: Kristina Jakoubek, 3. 5. 2022.

Učenici su petih razreda OŠ K. Š. Gjalskoga i OŠ Lovre pl. Matačića pod vodstvom knjižničarki i profesorica likovne kulture izradili likovne radove za izložbu „Knjiga bez granica". Izložba je nastala povodom obilježavanja Svjetskog dana knjige i autorskog prava čija je ovogodišnja tema Knjiga kao prostor slobode. Najbolji radovi na ovoj izložbi bit će nagrađeni. Radove ocjenjuju nastavnice likovne kulture i knjižničarke ovih dviju škola, a u obzir će se uzeti i mišljenje učenika. Učenici će glasati za najbolji rad, a glasovi će se prebrojati prije konačne odluke.

Izložbu možete pogledati u prostoru OŠ Lovre pl. Matačića i online na poveznici https://app.emaze.com/@ALRZLWRIW/knjiga-bez-granica#/1.