VAŽNA OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Željko Papković, 26. 2. 2022.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

U ponedjeljak, 28. veljače 2022. počinje nastava nakon drugog dijela zimskih praznika. Nastava počinje u A smjeni. To znači da učenici 1.,2., 3., 5., 6., 7. i 8. razreda nastavu imaju ujutro, a učenici 4. razreda poslijepodne.

Sukladno novim UPUTAMA ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE BOLESTI COVID-19 VEZANO UZ RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022. koje su objavljene u petak, 25. veljače u večernjim satima, obavještavamo vas o promjenama nastalima u epidemiološkim preporukama.

Učenici i učitelji za vrijeme održavanja nastave u učionicama neće trebati nositi zaštitne maske.

Obveza nošenja zaštitnih maski ostaje za vrijeme korištenja zajedničkih prostorija (hodnika, WC-a, i drugih prostorija), kao i za vrijeme organiziranog prijevoza učenika. Stoga molimo učenike da se i dalje pridržavaju ovih mjera.

Sve upute koje su objavljene 25. veljače možete vidjeti u nastavku ovog teksta.

Budimo pozitivni, ostanimo negativni!