OBAVIJEST - UČENIČKI PRAZNICI

Autor: Mario Keča, 17. 2. 2022.

Dragi učenici, poštovani kolegice i kolege nastavnici!

U petak, 18. veljače 2022. je posljednji dan nastave prije drugog dijela učeničkih praznika.

Nastava ponovo počinje u ponedjeljak, 28. veljače 2022. godine u A smjeni.

To znači da 1., 2. i 3.  razredi, te 5., 6., 7. i 8. razredi nastavu imaju u redovitom prijepodnevnom turnusu, a

4. razredi nastavu imaju u poslijepodnevnom turnusu, prema uobičajenom rasporedu i rasporedu prijevoza autobusa.

Svim učenicima i njihovim roditeljima želimo da iskoriste ove praznike za odmor, druženja i boravke na svježem zraku, pazeći na epidemiološke mjere.

Podsjećam vas sve da prije povratka na nastavu, 28. veljače 2022. oni koji su odabrali redovito samotestiranje, isto trebaju provesti prije dolaska na nastavu.

Budite pozitivni, ostanite negativni!