VAŽNA OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA UČENIKA PREDMETNE NASTAVE

Autor: Mario Keča, 9. 2. 2022.

U utorak, 15. veljače 2022. održava se Školsko natjecanje iz poznavanja matematike za učenike predmetne nastave. Natjecanje se održava u isto vrijeme u svim školama.

Budući da je naša, OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, zbog rekonstrukcije i obnove školske zgrade u gostima u OŠ Lovre pl, Matačića, i taj dan održava nastavu u vrijeme provođenja natjecanja, te zbog velikog broja učenika koji će sudjelovati na tom natjecanju, trebat ćemo koristiti četiri učionice za provođenje natjecanja, da bismo poštivali važeće epidemiološke mjere.

Iz tog razloga će 15. veljače, u prijepodnevnom terminu, OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga nastavu za učenike 5. – 8. razreda održati na daljinu.

Za učenike koji sudjeluju na natjecanju bit će organiziran prijevoz autobusom do škole i povratak do Medvedgradske ulice, o čemu će biti naknadno obaviješteni.

Učenici 1. i 2.-ih razreda, koji nastavu održavaju u OŠ Gračani, te učenici 3. i 4.-ih razreda koji nastavu održavaju u OŠ Šestine, nastavu će održavati uživo, u svojim učionicama.