OBAVIJEST U VEZI NOŠENJA ZAŠTITNIH MASKI

Autor: Mario Keča, 9. 12. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Tijekom dosadašnjeg provođenja higijensko epidemioloških mjera koje su bile propisane zbog zaštite od pandemije SARS Cov-2 COVID-19, škola je dobivala zaštitne maske koje smo dijelili učenicima, ukoliko su ih zaboravili sami donijeti.

Sve maske koje smo imali potrošili smo i više ih ne možemo dijeliti učenicima koji ih zaborave.

Stoga, dobro provjerite jessu li vaša djeca, prije polaska prema autobusima koji će ih voziti do škole, ponijeli zaštitne maske. Ukoliko ih nisu ponijeli, neće moći ući u autobus, već će se morati vratit po maske.

Autobus neće moći čekati učenike koji se vraćaju po maske, već će oni javnim prijevozom morati doći do škole, ili će ih dovesti roditelji!

Budući da je moguće i oštećivanje zaštitnih maski, molimo da sa sobom ponesu i rezervnu masku.

Molim da se svi ponašamo odgovorno, te strogo i obvezno pridržavamo ovih zaštitnih mjera!