LEKTIRNI IZAZOVI

Autor: Kristina Jakoubek, 3. 12. 2021.

U trećim i četvrtim razredima knjižničarka je održala blok sate, odnosno radionice pod nazivom 'Lektirni izazov'. U trećem razredu obrađena je lektira „Čudnovate zgode šegrta Hlapića" u obliku kviza, a u 4.a razredu obrađena je lektira „Petrica Kerempuh“ kroz različite oblike aktivnosti i zadataka – lektira iz vrećice, escape room i pripovjedna vrpca.

Kroz igru i natjecanje provjerili smo koliko smo pomno pročitali naše lektire, a važno je i da smo se svi skupa dobro zabavili! Učenicima je na kraju radionica dodijeljena pohvalnica za sudjelovanje na lektirnim izazovima. Veselimo se novim druženjima!

Više slika pogledajte u pdf. dokumentu (pod više)

Priloženi dokumenti:
LEKTIRNI_IZAZOV.pdf (1.29 MB)