JA SAM PJESMA. NASLIKAJ ME!

Autor: Kristina Jakoubek, 26. 11. 2021.

Učenici 2. b razreda sudjelovali su u projektu Dječje knjižnice "M2" pod nazivom "Ja sam pjesma. Naslikaj me!". Projekt je nastao povodom Mjeseca hrvatske knjige, a cilj mu je popularizirati poeziju za mlađe čitatelje, promovirati hrvatske autore te poticati razvoj kreativnosti i maštovitosti kod učenika. U projektu se obrađuju tri naslova iz Biblioteke Kitica u izdanju Hrvatskog društva književnika za djecu i mlade.

Učenici 2. b razreda su, pod vodstvom svoje učiteljice Ksenije Petričević, odabrali dva naslova - List i Livadne slikovnice te navedene pjesme pokušali dočarati prekrasnim likovnim radovima.

Radove naših učenika možete vidjeti u izložbi na poveznici https://www.emaze.com/@AOQQRRFQQ/ja-sam-pjesma-naslikaj-me.

Uz izložbu, pogledajte kako je izgledao proces kreiranja radova!