OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA

Autor: Mario Keča, 17. 11. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

18. studenog je državni praznik - Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i na žrtvu Vukovara.

Taj dana nema nastave.

Također, sukladno Godišnjem planu i programu rada Škole, kojeg je donio Školski odbor, a s čime su upoznati i članovi Vijeća roditelja, petak, 19. studenoga je nenastavni dan. Taj dan nema nastave za sve učenike,

Nastava ponovo počinje u ponedjeljak, 22. studenoga u A smjeni (predmetna nastava ujutro, 4.-ti razredi poslije podne).

Učenici će tijekom 17. studenoga na nastavi pogledati prezentaciju o Vukovaru i zapaliti lampione koje su donijeli od kuće, kao što običavamo raditi već više godina.

Prisjetimo se, o 30. godišnjici žrtve Vukovara sviju onih koji su svoje živote ugradili u stvaranje neovisne Republike Hrvatske!