REZULTATI ANKETE O ODABIRU LOKACIJE ZA ODRŽAVANJE PREDMETNE NASTAVE U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./21.

Autor: Mario Keča, 13. 7. 2020.

Poštovani roditelji učenika predmetne nastave,

Sukladno preporuci Gradskog ureda za obrazovanje i odluci Vijeća roditelja OŠ Ksavera Šandora Gjalskoga, među roditeljima učenika predmetne nastave proveli smo anketu na kojoj lokaciji misle da je najbolje održavati nastavu učenika predmetne nastave u školskoj godini 2020./2021. za vrijeme sanacije i rekonstrukcije naše škole.

Ponuđene lokacije i postotak odgovora roditelja možete vidjeti u nastavku obavijesti.

1. Lokacija škole  Vidovec, područna škola OŠ Markuševac, Vidovec ul. 51, udaljena 11,6 km od naše školu. Najboljom lokacijom nju smatra 17,14% roditelja.
  2. Lokacija Škole za montažu instalacija i metalnih konstrukcija, Ul. Sveti Duh 129, udaljena od 8,6 – 9,4 km, ovisno o ruti dolaska. Nju najboljom lokacijom smatra 1,90% roditelja.
  3. Lokacija OŠ Lovre pl. Matačića, Laurenčićeva 1, udaljena 6,2 . 6,5 km, ovisno o ruti dolaska. Nju najboljom smatra 80,00% roditelja.

Stoga je Gradski ured za obrazovanje donio odluku da će se nastava za učenike 5. – 8. razreda naše škole, tijekom odvijanja radova na rekonstrukciji i sanaciji škole, u školskoj godini 2020./2021. odvijati u OŠ Lovre pl. Matačića, Laurenčićeva 1.

Molimo sve roditelje da prate obavijesti objavljene na mrežnim i FB stranicama škole.

Hvala svima na sudjelovanju u anketi i suradnji. Molimo vas da nas za sva možebitna pitanja, slobodno kontaktirate.

Želimo vam ugodan ljetni odmor!