VAŽNA OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Autor: Mario Keča, 26. 6. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

U utorak, 30 lipnja 2020. s početkom u 08:00 sati gradonačelnik Grada Zagreba gospodin Milan Bandić postavit će kamen temeljac za izgradnju školske sportske dvorane i energetsku obnovu naše škole. Radi tog događanja podjela svjedodžbi za učenike neće biti održana taj dan, već se pomiče za sljedeći dan, srijedu, 01. srpnja. Podjela svjedodžbi za učenike od 1. - 4. razreda bit će u srijedu, 01. 07. 2020. u 09:00 sati, a podjela svjedodžbi za učenike od 5. - 7. razreda bit će u srijedu, 01. 07. 2020. u 10:00 sati.

Još nam nisu poznate informacije o dinamici radova i načinu organizacije rada u idućoj školskoj godini. Čim te informacije saznamo, o njima ćemo vas, odmah, obavijestiti preko mrežnih stranica i FB stranice škole.