OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE 8. RAZREDA ZA UPIS U SREDNJU ŠKOLU

Autor: Mario Keča, 17. 6. 2020.

Sve obavijesti o načinu upisa u SŠ učenici i roditelji mogu vidjeti na poveznici:

Podsjećamo na  najbitnije, ali preporučujemo da pročitate kompletne upute.

Novost od ove godine je mogućnost dostava prijavnica osobno ili elektroničkim putem (skenirano ili slikano). Prijavnice se dostavljaju  razredniku 8.a razreda prof. MARKU ŠTEFANCU, na adresu elektroničke pošte: marko.stefanec@gjalski-zg.org

Učenik može sam dohvatiti prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISPUSŠ u propisanom roku. Nakon što su učenik i roditelj/skrbnik ispisali i vlastoručno potpisali prijavnicu, prijavnica se može dostaviti prof. Marku Štefancu osobno, ili na gore navedenu adresu elektroničkim putem (slikana ili skenirana prijavnica).

Ukoliko prijavnicu dostavljate OSOBNO, molimo Vas da to učinite u ČETVRTAK 23. 7. OD 9,00 DO 11,00 sati.

Ukoliko učenik nije u mogućnosti to napraviti sam, za njega prijavnicu sa svog sučelja iz sustava
NISPUSŠ može dohvatiti i razrednik te je poslati učeniku u virtualnoj učionici ili elektroničkim putem.

Potpisanu prijavnicu elektroničkim putem može dostaviti samo roditelj/skrbnik i to, u pravilu, s elektroničke adrese koja je za kontakt roditelja/skrbnika navedena u e-Dnevniku.

U slučaju drugih nejasnoća možete kontaktirati prof. Štefanca na navedenu adresu elektroničke pošte ili telefonom školu.