OBAVIJEST O NEODRŽAVANJU NASTAVE U ČETVRTAK, 11. LIPNJA

Autor: Mario Keča, 8. 6. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici, poštovane kolegice i kolege nastavnici,

U četvrtak, 11. lipnja je državni praznik, blagdan Tijelova. Taj dan nećemo održavati nastavu.

U petak, 12. lipnja se nastava održava redovito, sukladno dogovoru s razrednicima i predmetnim nastavnicima.

U subotu, 13. lipnja, odrađujemo dan u kojem nije održana nastava zbog štrajka prosvjetnih djelatnika. Nastava će se održati prema redovitom rasporedu koji je trebao biti u četvrtak, 11. lipnja, raspored od četvrtka u B smjeni. Nastava će biti organizirana na daljinu, u prijepodnevnoj smjeni.

U ponedjeljak, 15. lipnja nastavljamo s redovitim rasporedom, koji ćemo naknadno objaviti.