VAŽNA OBAVIJEST RODITELJIMA!

Autor: Mario Keča, 20. 5. 2020.

Poštovani roditelji učenika razredne nastave!

Tijekom jutra smo dobili preporuke HZJZ za organizaciju nastave od 25. svibnja 2020. za učeniek od 1. - 4. razreda, za koje se smatra da je jednako sigurna nastava na daljinu, kao i nastava u školi. Nastava za učenike od 5. - 8. razreda i dalje će se odvijati na daljinu.

Tijekom poslijepodneva dobili smo Upute i preporuke MZO za organizaciju i provođenje nastav od 25. svibnja, te smo, tek sada, u mogućnosti te informacije podijeliti s vama.

Također, prilažemo i savjete za roditelje HZJZ.

Na kraju ove obavijesti nalaze se navedeni dokumenti, koje, molimo vas, pročitajte, jer smo  svi obvezni postupati prema njima.

Za sve ostale informacije, molimo vas, kontaktirajte razrednike vaše djece.

Želimo da nam, svima, nastavak nastavne godine prođe bez stresova na koje smo, ove školske godine, nažalost, previše često, navikli!