PRILAGOĐENI RASPORED SATI U TJEDNU OD 14. - 18. TRAVNJA

Autor: Mario Keča, 8. 4. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici,

u radnom tjednu nakon blagdana Uskrsa, koji počinje u utorak, 14. travnja i završava radnom subotom 18. travnja, nastava se odvija prema prilagođenom rasporedu sati, kako bi se nadoknadili sati u onim predmetima koji nisu odrađeni za vrijeme štrajka prosvjetnih djelatnika.

Raspored sati će razrednici objavit u svojim razredima u aplikaciji Teams, u kojoj se u predmetnoj nastavi održava nastava na daljinu.

U ponedjeljak 20. travnja nastavu nastavljamo uobičajenim rasporedom, a na redu je smjena A.

Svima koji slave, želimo sretne i blagoslovljene uskrsne blagdane, a, onima koji ne slave, kao i svima nama želimo puno mirnih, blagih ugodnih trenutaka.