OBAVIJEST UČENICIMA I RODITELJIMA

Autor: Mario Keča, 5. 4. 2020.

Poštovani roditelji, dragi učenici,
obzirom da je u četvrtak, 09. travnja posljednji nastavni dan prije proljetnih - Uskršnjih praznika, napominjem da se u ovom tjednu, od 06. - 09.04. 2020. nastava odvija, na daljinu, prema uobičajenom rasporedu.

Najkasnije u srijedu, 08. travnja učenici će u svoje grupe u aplikaciji Teams dobiti obavijesti o posebnom i prilagođenom rasporedu sati i načinu odvijanja nastave u tjednu od utorka 13.04. do subote 18.04. koja je, također, radni dan, jer odrađujemo nastavne dane koji nisu odrađeni za vrijeme štrajka prosvjetnih djelatnika studenom.
Od ponedjeljka, 20. travnja nastava će se nastaviti, prema redovnitom rasporedu A smjene, o čemu ćete, dodatno, na vrijeme biti obaviješteni.

Srdačan pozdrav svima!