POČETAK NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU

Autor: Mario Keča, 7. 1. 2022.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

u ponedjeljak, 10. siječnja 2022. počinje drugo polugodište i nastava za učenika naše škole.

Prema trenutno važećim informacijama, sukladno važećim epidemiološkim mjerama, nastava će se održavati uživo u učionicama, dakle, sukladno modelu A, u B smjeni.

1., 2. i 3. i 4.razredi nastavu imaju u redovitom prijepodnevnom turnusu, a

5., 6., 7. i 8. razredi nastavu imaju u poslijepodnevnom turnusu, prema uobičajenom rasporedu i rasporedu prijevoza autobusa.

Molimo vas da učenici obvezno nose svoje zaštitne maske, i ukoliko je moguće, i pričuvnu, zbog mogućeg oštećivanja maske.

Škola nema na raspolaganju zaštitne maske koje bi mogla podijeliti učenicima koji su ih zaboravili, ili kojima su se oštetile.

Ukoliko u međuvremenu budu usvojene drugačije epidemiološke modele, ili će se nastava odvijati po drugim modelima (B – mješoviti, C – na daljinu), pravovremeno ćemo vas obavijestiti preko naše mrežne i FaceBook stranice.

Želimo nam svima puno uspjeha, zdravlja i normalnog stanja u novoj godini.