OBAVIJEST – DAN DRŽAVNOSTI

svi 27, 2024

Dragi učenici i poštovani roditelji!

U četvrtak se, 30. svibnja 2024. obilježava Dan državnosti Republike Hrvatske te blagdan Tijelova. Taj je dan, kao i petak, 31. svibnja, sukladno Godišnjem planu i programu rada škole za školsku godinu 2023./2024. nenastavni dan.

Prema navedenome, u četvrtak, 30. svibnja i u petak 31. svibnja neće biti organizirane nastave i učenici ne dolaze u Školu..

Učenici se na nastavu vraćaju u ponedjeljak, 3. lipnja, prema redovitom rasporedu.

Svima vama, vašim obiteljima i prijateljima čestitamo Dan državnosti Republike Hrvatske

Dragi učenici, odmorite se tijekom ovog produženog vikenda i pripremite za posljednje tjedne ove nastavne godine. Želimo vam puno strpljenja, sreće i uspjeha u ostvarivanju svojih ciljeva!