Nova mrežna stranica

ruj 18, 2024

Poštovani roditelji, dragi učenici, poštovane kolegice i kolege učitelji,

zadovoljstvo mi je predstaviti vam novi izgled mrežne stranice naše Škole. Vjerujemo da će biti preglednije, a što je najvažnije, jednostavnije za korištenje i pronalaženje onoga što na njima tražite.

U početku ćemo vjerojatno imati manjih poteškoća dok sve sadržaje ne uspijemo prebaciti i učitati na novu stranicu. Zato ćemo i vas zamoliti za pomoć. na dnu stranice imate mogućnost odabrati slanje poruke elektroničkom poštom, pa vas molimo da nam javite probleme na koje nailazite korištenjem naše stranice. Mi ćemo se potruditi da to što prije opravimo.

Također, u padajućem izborniku na desnoj strani stranice možete vidjeti izbornik “Pregled stare stranice”. Na njemu možete vidjeti našu staru stranicu i sve što se na njoj nalazilo. Vjerujemo da ćemo vremenom imati sve manje potrebe za korištenjem ovog izbornika.

Unaprijed zahvaljujemo za sve vaše prijedloge i primjedbe!