ORGANIZACIJA UNIVERZALNE SPORTSKE ŠKOLE I VJEŽBAONICE

lis 8, 2024

Poštovani roditelji,

u suradnji s Hrvatskim školskim sportskim savezom, Školskim sportskim savezom Grada Zagreba ove školske godine organiziramo dva odjela Univerzalne sportske škole (za učenike 1. i 2., te 3. i 4. razreda). Također organiziramo i Vježbaonicu za učenike 5. – 8. razreda.

Svaka od ovih aktivnosti odvijat će se u našoj školskoj sportskoj dvorani u međuturnusu. Svaka aktivnost ima dva termina po 45 minuta tjedno.

Učenici razredne nastave dobit će od svojih razrednica formular Izjave roditelja za sudjelovanje u Univerzalnoj sportskoj školi, kojim roditelji daju suglasnost da njihovo dijete sudjeluje u ovoj aktivnosti. Također, učenici trebaju imati izrađenu iskaznicu Hrvatskog Školskog sportskog saveza (možete je izraditi na mrežnoj stranici Iskaznice – Hrvatski školski sportski savez (skolski-sport.hr).

Učenici predmetne nastave dobit će od prof. TZK formular Izjave roditelja za sudjelovanje u Vježbaonici, kojim roditelji daju suglasnost da njihovo dijete sudjeluje u ovoj aktivnosti. Također, učenici trebaju imati izrađenu iskaznicu Hrvatskog Školskog sportskog saveza (možete je izraditi na mrežnoj stranici Iskaznice – Hrvatski školski sportski savez (skolski-sport.hr).

Raspored održavanja termina aktivnosti objavit ćemo na oglasnoj ploči ispred školske sportske dvorane, te na mrežnoj stranici Škole u izborniku Izvanškolske aktivnosti.

Pozivamo učenike da se uključe u ove aktivnosti!