Donacija opreme za uređenje okoliša škole

ruj 27, 2024

Briga za okoliš je velik posao s kojim se kreće od malih nogu. To vrlo dobro znamo mi u školi. Našu su predanost zelenoj budućnosti platinastim statusom eko škole potvrdili i prestižni međunarodni program @Eco-schools i @Udruga Lijepa Naša.

Održavanje mnoštva zelenih površina, vanjskih prostora za igru i učenje, Male šumske škole, te vrta koji učenici koriste tijekom nastave i produženog boravka nisu jednostavan zadatak za osoblje škole, pogotovo na ekološki i tih način koji ne ometa školske aktivnosti.

Stoga smo izuzetno zahvalni na donaciji kompleta @Cramer Hrvatska i tvrtke @Motorama profesionalnih baterijskih uređaja za hortikulturu.

Drago nam je da zajedno možemo biti jedan odlomak velike zelene priče!

Hvala tvrtkama Cramer Hrvatska i Motorama na ovoj vrijednoj donaciji. Sigurno će nam biti velika pomoć i ušteda u radu.

Pogledajte objave i na njihovim stranicama:

Facebook MotoramaHR

Facebook Cramer Hrvatska