> KNJIŽNICA

KORISNI DIGITALNI SADRŽAJI

Autor: Kristina Jakoubek, 17. 3. 2020.

Poštovani učitelji i roditelji,

dragi učenici,

kako bismo si olakšali pripremu i praćenje nastave na daljinu te omogućili lakšu dostupnost i protok materijala, preporučamo korištenje priručne zbirke digitalnih sadržaja. Na jednom su mjestu okupljene poveznice na korisne digitalne sadržaje, usluge i alate koji vam mogu pomoći u organizaciji i održavanju nastave na daljinu.

Zbirka će se svakodnevno nadopunjavati s novim korisnim sadržajima, a pozivaju se i svi nastavnici da dijele svoje materijale, korisne linkove i sl. kako bismo si međusobno pomogli.

Sretno svima!

Ukoliko trebate pomoć oko kreiranja i prilagođavanja digitalnih sadržaja, korištenja sustava i aplikacija, slobodno se javite knjižničarki (kristina.darmopil@skole.hr; knjiznicagjalski@gmail.com).

Slikovni rezultat za ZAGREBAČKA DIGITALNA BAŠTINA

Slikovni rezultat za SCREEN RECORDIN