OBAVIJEST O ODRŽAVANJU NASTAVE NA DALJINU

Autor: Mario Keča, 13. 3. 2020.

Obavještavamo učenike, i njihove roditelje da je od ponedjeljka, 16. ožujka 2020. proglašen prekid odvijanja nastave u školama u Republici Hrvatskoj.

Nastava za sve učenike razredne nastave odvijat će se preko programa Hrvatske radiotelevizije. Molimo vas da pratite raspored programa i nastavu koja je organizirana za vaš razred.

Također će razrednice kontaktirati roditelje i učenike preko uobičajenih načina kontaktiranja (WhatsApp, Viber, i sl.)

Nastava za učenike predmetne nastave bit će omogućena preko aplikacije Teams, koja je sastavni dio paketa Office 365 za škole. Svi učenici predmetne nastave, ukoliko to do sada nisu napravili trebaju se bar jednom prijaviti u Office 365, kako bi ih razrednici mogli dodati kao članove u aplikaciju Teams, za njihov razred. Ukoliko to neće uspjeti tijekom današnjeg dana (petak, 13. 03. 2020.) molim da kontaktiraju svoje razrednike i jave im problem.

Način na koji će biti organizirana nastava na daljinu bit će objavljen na mrežnoj stranici i na Facebook stranici škole tijekom vikenda.

Od ponedjeljka nadalje učenici ne dolaze u školu. Prema obavijesti Vlade RH, oni roditelji koji niti na koji način nisu u mogućnosti djecu ostaviti kod kuće, mogu ih poslati u školu. Apeliramo da radi njihove sigurnosti to radite u krajnjoj nuždi.

Djeca koja će, usprkos toga, doći u školu, u ponedjeljak neće imati organiziranu prehranu, te molimo roditelje takve djece da se za ponedjeljak sami pobrinu za njihovu prehranu.

Nadamo se da će ovakvo stanje trajati što kraće, a to, također, ovisi o našoj ozbiljnosti u provođenju mjera zaštite i samozaštite.

Provodite mjere zaštite i tako čuvajte sebe i svoje bližnje!

Priloženi dokumenti:
Upute_MZO-a_13_03_2020_-_nastava_na_daljinu.pdf (156.53 KB)