PLES POD MASKAMA U OŠ. K. Š. GJALSKOGA

Autor: Kristina Jakoubek, 27. 2. 2020.

U ponedjeljak 24. veljače u našoj je školi održan "Ples pod maskama". Na plesu su sudjelovali učenici 4. razreda i predmetne nastave uz pratnju organizatorica događaja Irene Garaj-Pavlić i Ljubice Čubrilović. Na događaju su sudjelovale i druge učiteljice razredne i predmetne nastave te pedagoginja i knjižničarka.

Uz nezaobilazan ples, zabavu i kušanje krafni, dodijeljene su i nagrade za najbolje maske.

Tko je osvojio nagrade za najbolje maske možete pogledati pod više...

Dodijeljene su nagrade za 6 najboljih kostima. Odabrano je 6 učenika, odnosno skupina učenika i to sljedećim redom:

6. mjesto osvojio je Ivano Čolović iz 5.b razreda, poznatiji kao "Boksač".

5. mjesto osvojila je Maša Krapljanov iz 5.a razreda, a utjelovila je čarobnu dadilju Mary Poppins.

4. mjesto osvojila je Hana Habeković iz 6. a, a prerušila se u Kineskinju.

3. mjesto osvojile su učenice 6. a razreda, odnosno Kineskinja, psić, Pipi Duga Čarapa i baka.

2. mjesto osvojio je Maks Crkvenac iz 5. b razreda koji je utjelovio Olafa.

1. veliko mjesto osvojili su učenici 4.a razreda koji su dobili posebnu pohvalu za trud jer se cijeli razred zamaskirao.

Čestitamo još jednom najboljim maskama, kao i svima koji su svojim maskama uljepšali ponedjeljak

Ostale slike dostupne su u pdf. dokumentu.

Priloženi dokumenti:
Ples_pod_maskama.pdf (3.33 MB)