OBAVIJEST RODITELJIM O TRIBINI NASTAVNOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO DR. ANDRIJA ŠTAMPAR

Autor: Mario Keča, 16. 1. 2020.

Poštovani/a,

sa zadovoljstvom vas pozivamo na Tribinu „Uloga roditelja u djetetovom učenju“, koja će se održati 22. siječnja 2020. godine s početkom u 18.00 sati u Centru za mlade, Heinzelova 62a.

S obzirom na to da su školske obaveze jedan od prvih razvojnih zadataka kojima djeca potvrđuju vlastitu sposobnost, od velike je važnosti da ih vi kao roditelji pravovremeno upoznate i pripremite za ovu životnu promjenu. Osim pripreme odgovarajuće radne sredine, osobito je važno da ih se pravilnim odgojem i savjetima motivira za daljnje uspjehe, što uključuje postavljanje realnih očekivanja, slušanje s razumijevanjem i pružanje podrške kada naiđe problem. Imajući u vidu važnost roditelja u djetetovom odrastanju i sazrijevanju, iznimno nam je zadovoljstvo pozvati vas na predavanje na temu „Uloga roditelja u djetetovom učenju“. Predavanje je namijenjeno prvenstveno roditeljima učenika od 1. do 4. razreda osnovnih škola, a organiziraju ga Nastavni zavod za javno zdravstvo „Dr. Andrija Štampar“ u suradnji s Gradskim uredom za zdravstvo i Gradskim uredom za obrazovanje Grada Zagreba.

Ljubazno Vas molimo da ovaj poziv proslijedite svim roditeljima učenika Vaše škole.

Unaprijed zahvaljujemo.

S poštovanjem,