PRAVILA VEZANA UZ ULAZAK ODRASLIH OSOBA I UČENIKA U ZGRADU ŠKOLE

Autor: Mario Keča, 1. 10. 2019.

Poštovani roditelji,

Nakon vremena privikavanja dolasku učenika u školu, radi sigurnosti vaše djece, učenika naše škole, kao i svih koji u njoj borave i rade, dužni smo provoditi mjere kontroliranja ulaska u zgradu škole.

1. Ulazak učenika dozvoljen je do zvona koje označava početak sata.
  2. Ukoliko učenik dođe nakon zvona za početak sata, ulazi u zgradu škole i ispred prijavnice čeka zvono koje označava završetak sata na koji je zakasnio.
  3. Odrasle osobe – roditelji i pratitelji učenika iste smiju dopratiti do ulaznih vrata u školu, a dalje učenici odlaze sami.
  4. Iznimka od ovog pravila odnosi se na roditelje i pratitelje učenika 1. razreda, isključivo ponedjeljkom i petkom, koji nose školske torbe u školu i od kuće.
  5. U vremenu od 15:30 do 17:00 sati učiteljice na produženom boravku dolazit će do porte provjeriti čiji su roditelji ili pratitelji došli po učenike, te iste učenike uputiti kući.
  6. Ravnatelj škole može, u posebnim slučajevima, na temelju pisane zamolbe, dozvoliti iznimke od ovih pravila.

.