OBAVIJEST RODITELJIMA

Autor: Mario Keča, 30. 3. 2020.

Poštovani roditelji,

kada dobijemo interesantne materijale, koji bi i vama i vašoj djeci mogli pomoći podijelit ćemo ih sa vama.

Tako vam, ovaj put, dajemo materijal „Kako podržati vještine suočavanja i mentalno zdravlje djece“ koji je izradilo Odgojno savjetovalište Centra za rehabilitaciju Edukacijsko rehabilitacijskog fakulteta.

Osim toga, prosljeđujemo vam informacije o besplatnom webinaru na temu "Kako pomoći sebi i djeci nositi se s tjeskobom i strahom". Ovo je poveznica za petak, 3.4. u 20.30 sati: https://www.youtube.com/watch?v=R7dsZMgeQUw.

DIjelimo s vama i savjete kako se nositi s tjeskobom i strahom, te odbir medijskog sadržaja primjeren djeci.

Želimo vam lijepo zajedničko druženje i što skoriji povratak u uobičajene rutine.