PROŠAO JE PRVI DAN NASTAVE NA DALJINU

Autor: Mario Keča, 19. 3. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Nakon prvog dana provođenja nastave na daljinu,

možemo zaključiti da je, uz manje probleme, nastava protekla bez većih problema. Neki su učenici, ali i neki nastavnici, imali problema s prijavljivanjem, stoga preporučujem svima da pokušaju preuzeti desktop aplikaciju Teams-a i instalirati je na računalo (na novim tabletima, dobivenima od škole, aplikacija je instalirana). Tada će biti dovoljna samo jedna prijava u sustav i neće dolaziti do zagušenja cijelog sustava.
Ukoliko imate kakvih problema u prijavi, funkcioniranju sustava, ili bilo kakvih drugih poteškoća koje bi vas mogle ometati u praćenju nastave na daljinu, molimo vas da kontaktirate vaše razrednike, kako bismo mogli riješiti probleme. Hvala vam na razumijevanju i želimo vam puno uspjeha u praćenju nastave na daljinu!